LOADING...

Biz Kimiz?

İlgi Alanlarımız

Biz, hedefe giden yoldaki zorluklarla mücadelede dayanıklılığından, müşterilerimizle ilişkilerimizde uzun ömürlülüğünden ve barışçıllığından; her durumda ayakta kalmayı başarabilmemizde yaz kış yeşil kalan yapraklarından ilham aldığımız zeytin ağacı, latince ismiyle Oliva’yız!

Mitolojiden botaniğe, kutsal kitaplardan halk kültürüne; Oliva’nın temsil ettiği sonsuz yaşam gücü, bolluk, sağlık ve barışı kendimize ve işimize ışık edindik. Tanıştığımız her markayı da aynı ışıkla gördük, filizlenmesi, kök salıp büyümesi ve uzun ömürlü olması için gece gündüz çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Böylece hem bizim, hem de işbirliği yaptığımız diğer Olivaların yaprakları hep yeşil kalacak!

Deneyimli, çalışkan, disiplinli ve güveniliriz!

Hepinizi bu kıymetli ormanın bir ağacı olmaya davet ediyoruz!

Neleri Amaçlıyoruz?

Markanızın değeri ve bizimle dostluğunuzun geleceği için yapılması gereken her şeyi;

Tvden sosyal medyaya, açıkhavadan youtube’a ulaşabileceğimiz bir çok mecradaki en doğru isimleri çok iyi biliyor; hedef kitlenizi analiz edip, markanızı doğru konumlandırıyoruz. Markanızın ihtiyaçlarını en ince ayrıntılarıyla belirleyip ulaşmak istediğiniz hedef kitle doğrultusunda sizin için en doğru, en stratejik medya planlama ve satınalma hizmeti sağlıyoruz.

Tüm bu yolculuğumuz sırasında markanız markamız olsun istiyor, tüm sektörel rakiplerinizi sizin için inceliyor, hedef kitlenizi ve alışkanlıklarını didikliyor, en doğruyu bulana kadar gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Nelerle İlgileniyoruz?

Markanızın tanıtım çalışmalarıyla ilgili tüm detaylarıyla;

01.

Kreatif Tasarım Çalışmaları

02.

İçerik Üretimi

03.

Reklam filmi Senaryo Yazımı

04.

Hedef Kitle Analizi

05.

Marka Konumlandırma

06.

Medya Planlama

07.

Satın Alma

08.

Stratejik Planlama

09.

360 İletişim Planı

10.

Dijital Medya

11.

Teknoloji Dostu ve Profesyonel Ekipmanla Reklam Çekimi

12.

Masaüstü Reklamsa, Eksiksiz Hazırlığı